REFERANSLAR

Ferhat Albayrak

DJ`lik ya da  prodüktörlüğü bir meslek olarak seçiyorsanız, kariyerinizi planmanız için profesyonel eğitim almanın artık şart olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimi alırken de şirketin ve eğitmenlerin hali hazırdaki başarıları ve kariyerleri, seçim için en önemli faktör olmalıdır. Turquilla, başta Levent ve Nurettin'le beraber size nasıl sıfırdan Dünyaca ünlü DJ'ler parçalarınızı çalabilir, bunu gösterecektir. Çünkü onlar başardılar. Siz ne neden başarmayasınız? 

Ozan Çolakoğlu

Yaptığı Türkçe remix ve farklı müzik tarzlarıyla dikkatimi çeken Nurettin Çolak ve Levent Lodos'u kadrosunda bulunduran Turquilla'yı, prodüksiyon eğitimi konusunda kesinlikle tavsiye edebilirim.

Faruk Sabancı

Turquilla Medya, Türkiye’nin önde gelen prodüktör ve aranjörleri tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir oluşum. Dünya’nın önde gelen DJ’leri tarafından desteklenen prodüksiyon ve remix’lerin yanı sıra, Türkiye’nin önemli sanatçıları ile yeni projelere ev sahipliği yapan bu oluşum, kapılarını müziğe gönül vermiş yeni yeteneklere açarak, özel dersler ve kurslar ile desteklemektedir. Aynı zamanda benim parçalarımın Mixdown ve Mastering evrelerinde büyük yardımı dokunan bu ekibin başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Şendil

Elektronik müzik eğitimi ve kariyer planlamalarınız için Nurettin Çolak ve Levent Lodos’u kadrosunda barındıran Turquilla Medya size bu konuda yardımcı olacaktır.

Emrah İş

Prodüksiyon eğitimi için tavsiye ettiğim tek adres, kadrosunu, Türkiye’nin önde gelen prodüktörleriyle oluşturmuş Turquilla'dır.

Birol Giray

Birçok ortak çalışma yürüttüğümüz Nurettin Çolak ve Levent Lodos’u bünyesinde bulunduran Turquilla, piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Eminim ki, genç ve yetenekli prodüktörler ile birçok alanda faaliyet gösteren Turquilla’nın ismini, bundan sonra daha sık duyacağız.

Please reload

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • SoundCloud - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© 2019  Turkuilla Medya LTD. ŞTİ.